bLue[draq0n]
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

bLue[draq0n]

Counter-Strike Hakkinda Hersey Bu Sitede.....

AnasayfaAramaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

SilkRoad Karakter Geliştirme ve Yapılandırma

YazarMesaj
Why-n0T
Administrator
Administrator
Why-n0T

SilkRoad Karakter Geliştirme ve Yapılandırma Empty
MesajKonu: SilkRoad Karakter Geliştirme ve Yapılandırma   SilkRoad Karakter Geliştirme ve Yapılandırma Icon_minitimeÇarş. Ekim 10, 2007 10:08 am

Slm arkadaşlar bu benim ilk konum hatalarım olursa öncelikle özür diliyorum.

Önce bir karakter oluşturacağız.(Bu rehber yeni başlayanlara yöneliktir.ben biliyodum falan demeyin)
Önce karakterinizin cinsiyetini belirleyeceksiniz.Ben kız olmasını öneririm çünkü itemleri (silah kıyafet vb...) erkeklerinkine göre daha ucuzdur.
Sonra gücü etkilemeyen 3 farklı özellik belirtecegiz.Birincisi karakterin şekli yani yüzü falan ikincisi karakterinizin nekadar büyük olduğu.Karakterinizi küçümen yada kıro yapabilirsiniz.3.sü ise sesinin şiddeti.
Sonra silahı seçeceğiz.5 farklı silah var.Sword(kılıç) blade(pala) glavie(uzun saplı mızrağımsı kılıç) spear(mızrak) bow(yay)Bu silahların üzerinde kısaca duruyum.
1) sword: yeni başlayanlara önermediğim bir silahtır.Int yapılandırma gerekir.Fakat yeni başlayanların int karakterle oynayabileceğini sanmam.Ayrıca yanında kalkanda kullanılabilir.
2)blade : bu silah str yapılandırma ister.Yani canınız mananızdan daha çoktur.Swordle aynı skilleri kullanır.Phy attack yani sihirsiz attacklar sworde göre oldukça fazladır.
3) glavie: bu mızrak çeşidi str yapılandırma ister.Phy atağı normal mızrağa göre daha fazladır fakat büyü saldırıları daha düşüktür.Yeni başlayanlara önerim glavie dir.
4)spear: büyülü saldırıları güçlüdür.İNT yapılandırma ister.En güçlü vuruşları yapan silah olduğunu duymuştum fakat deneyimsiz birinin elinde bir kola açacağı kadar tehlikelidir.
5)bow:bu güzel bir silahdır.Menzili uzun olan okun büyülü ve normal vuruşuda düşüktür.Çabuk ölmemek için str , kodummu oturtmak için ise int olunmalıdır.
Seçtiğiniz silaha ve str , int e göre kıyafet seçersiniz.3 çeşit kıyafet verdır.
1)armor:%10 savunma verir.Bunu ınt karakterler tercih etmelidir.
2)protectör:bu kıyafet %10 daha az mana tüketimi %10 hızlı koşma verir.ıntte str de giyebilir.
3)germent:sihir vuruşlarına daha dayanıklıdır.%20 hızlı koşu ve %20 daha az mana tüketimi verir.Yapılandırmadan sonra oyuna başlayabilirsiniz.

(BU REHBER ÇİN BÖLÜMÜ İÇİNDİR.)
http://www.ironpunch.forumdizini.com

SilkRoad Karakter Geliştirme ve Yapılandırma
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» SilkRoad Online Meslekler
» SilkRoad Online Guild